Systém zatahovací pergoly Eva poslytuje legantní venkovní krytí, které umožňuje využívání venkovních prostorů i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách.

Stahovací střecha

V Německu vyráběná, protipožární a 100% vodotěsná tkanina je k dispozici v různých barvách a to jak neprůhledných, tak průsvitných. Tkanina je vysoce odolná vůči teplotě, vlhkosti a nečistotám. Akrylový vrchní nátěr umožňuje velmi snadné čištění po mnoho let.

Detail stažené střechy z PVC s příčníky
Detail stažené střechy z PVC s příčníky

Když se nepoužívá, jednoduše se zatáhne pod stříšku, která zajistí ochranu tkaniny před nečistotami a sněhem.

Plachta je zpevněná vyztužovacími profily, které zaručují vysokou odolnost celé pergoly. Profily lze doplnit o integrované LED osvětlení.

Pergola doplněná o integrované LED osvětlení
Pergola doplněná o integrované LED osvětlení

 

Konstrukce

konstrukce je vyrobená na míru z extrudovaných hliníkových profilů vysokého stupně 6063. Všechny šrouby, matky, čepy jsou z nerezové oceli vysoké kvality, aby byla zajištěna dlouhá životnost celého systému.

Nezobrazuje se vám obrázek správně? Stáhněte si ho v pdf.

Motor

Posuv střechy je zajištěný motory francouzského výrobce Somfy, který zajišťuje rychlý a hladký provoz.

Dálkové ovládání

ovladač Telis 4 RTS

Používáme dva ovladače. Buď jednokanálový Somfy TELIS 1 RTS nebo pětikanálový Somfy TELIS 4 RTS (u pergoly s osvětlením).

Těsnění

Nejvyšší úrovně ochrany je spojení mezi tkaninou a konstrukcí doplněno o těsnění Stormguard Soft Touch. To je vyrobeno z extra měkké a pružné gumy a zajišťuje, aby byla voda vždy svedena do čelního okapu a nevracela se pod pergolu.